New York
70°
Sunny
6:39 am7:20 pm EDT
12mph
47%
29.39
SunMonTue
52°F
61°F
66°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Polska

Od piątku politycy PiS ruszą w trasę programową pod hasłem „Przyszłość to Polska”

10.03.2023

Od piątku politycy Prawa i Sprawiedliwości ruszają w trasę programową pod hasłem „Przyszłość to Polska” – powiedział PAP rzecznik ugrupowania Rafał Bochenek. Dodał, że do Świąt Wielkanocnych planowanych jest kilkaset spotkań programowych, m.in. z udziałem prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

„W piątek Prawo i Sprawiedliwość rusza w wielką trasę programową. Dziesiątki spotkań, duża intensywność i rozmowy z Polakami Jarosława Kaczyńskiego i wielu polityków PiS. Już w ten weekend z wyborcami spotkają się premier Mateusz Morawiecki, była premier, europoseł Beata Szydło i kilkudziesięciu innych polityków PiS. Wszystko pod hasłem +Przyszłość to Polska+” – zapowiedział Bochenek.

Rzecznik PiS podkreślił, że to Polacy zawsze pisali program PiS i tak będzie również tym razem. „Nasze propozycje, które od lat realizujemy były wynikiem tysięcy rozmów i spotkań. PiS zawsze był blisko ludzi. Najbliższe dni to będą dziesiątki spotkań i programowej debaty z Polakami w każdym zakątku kraju” – oświadczył.

Zdaniem Bochenka „Polska potrzebuje rozmowy”. „Trudne czasy, jakie dziś nastały w Europie i na świecie to ważny moment. Chcemy od Polaków dowiedzieć się, jaki powinien być program dla Polski” – mówił.

Bochenek poinformował, że do Świąt Wielkanocnych PiS planuje kilkaset spotkań programowych. „W trasę ruszy również nasz lider Jarosław Kaczyński” – zaznaczył rzecznik PiS. (PAP)

autor: Rafał Białkowski

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY

02.04.2023 @ 13:00

Kiermasz

09.04.2023 @ 14:00

Polskie Spotkanie Wielkanocne