New York
54°
Light Rain
6:27 am5:48 pm EDT
17mph
93%
30.07
SunMonTue
64°F
57°F
50°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Nowy Jork

Pies, który jeździł koleją po New Jersey. Właściciel czworonoga-podróżnika odnaleziony

05.02.2024

Pies jeździł samotnie koleją po New Jersey! A w tym czasie właściciel głowił się, gdzie zginął jego ukochany pupil. Zwierzakiem zaopiekowali się w końcu policjanci. Publiczny apel władz pozwolił na ponowne spotkanie czworonoga i jego opiekuna.

Biały piesek nieznanej rasy wszedł w czwartek rano za jednym z pasażerów do pociągu na stacji Mountain Station. Nie był to jednak właściciel zwierzaka. Czworonóg podróżował samotnie. Wraz ze składem dojechał do terminalu Hoboken.

Obsługa NJ Transit zorientowała się, że zwierzę błąka się samotnie, więc skontaktowała się z personelem Mountain Station. Tam nie udało się jednak odnaleźć właściciela zwierzaka. Pies nie miał też mikroczipa.

Na szczęście nie trzeba było długo czekać na odnalezieniu opiekuna białego psa. Po wydaniu apelu publicznego o zaginionym czworonogu, właściciel bardzo szybko zgłosił się na policję. Po krótkiej weryfikacji pies wrócił do domu.

„Wielu z was udostępniło to [apel] poza stanem. Pomogliście rozpowszechnić informacje i sprowadzić psa do domu! Na tym właśnie polega społeczność i praca zespołowa! Dziękujemy!” – pisze w serwisie X Policja NJ Transit.

Red. JŁ

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY