New York
50°
Cloudy
6:19 am7:33 pm EDT
14mph
56%
29.61
SunMonTue
70°F
73°F
72°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Społeczeństwo
Warto przeczytać
Nowy Jork
Polonia

Polski salon kosmetyczny wśród najlepszych firm na Queensie

03.04.2024
Polska klinika Opulence Glamour Skin Clinic nagrodę Best of the Boro otrzymała po raz trzeci. Na zdjęciu: właścicielka salonu Edyta Maselbas z certyfikatem / Foto: ARCHIWUM EDYTY MASELBAS

Działająca od trzech lat klinika Opulence Glamour Skin Clinic okazała się bezkonkurencyjna wśród podobnych firm działających na Queensie. Polski salon zdobył nagrodę w 13. edycji konkursu Best of the Boro wygrywając w ośmiu różnych kosmetycznych kategoriach.

Wojtek Maślanka

„Takie wyróżnienia pojawiają się niespodziewanie i są wspaniałą nagrodą za naszą ciężką pracę. To bardzo miła niespodzianka, ponieważ oznacza, że to, co robimy, jest dostrzegane i doceniane” – podkreśliła Edyta Maselbas, kosmetolożka i zarazem właścicielka Opulence Glamour Skin Clinic.

Konkurs Best of the Boro organizowany jest przez Bethpage Federal Credit Union. Każdego roku biorą w nim udział setki różnych firm działających na Queensie, a głosują tysiące osób korzystających na co dzień z ich usług. Jego głównym celem jest promocja biznesów działających w tej nowojorskiej gminie i oferujących najlepsze usługi w swojej branży, a także zwiększenie ich konkurencyjności i rozwoju. Już otrzymanie nominacji do wzięcia udziału w finale konkursu świadczy o tym, że dana firma nie tylko oferuje usługi na bardzo wysokim poziomie, ale także jest popularna i lubiana przez klientów, bo to ich głosy decydują o zwycięstwie.

Opulence Glamour Skin Clinic mieści się na Middle Village na Queensie / Foto: ARCHIWUM EDYTY MASELBAS

W 13. edycji konkursu Best of the Boro działająca na Middle Village klinika Opulence Glamour Skin Clinic okazała się najlepsza aż w ośmiu kosmetycznych kategoriach konkursowych, w tym w jednej wprowadzonej w tym roku po raz pierwszy. Jest nią Best Facials. Pozostałe kategorie, w których polski salon okazał się bezkonkurencyjny, to: Best Botox Practice, Best Laser Treatment Center, Best Massage, Best Natural Beauty Products, Best Skincare, Best Waxing Salon oraz Best Weight Loss Center.

„Jesteśmy podekscytowani zwycięstwem we wszystkich ośmiu kategoriach” – powiedziała z dumą właścicielka Opulence Glamour Skin Clinic dodając, że jest to wyjątkowe wyróżnienie.

Salon Opulence Glamour Skin Clinic wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt i kosmetyki / Foto: KELLY ZALEWSKI

„Nieustannie doszkalamy się, opracowujemy nowe autorskie metody oraz techniki wykonywania zabiegów. Staramy się, by każdy klient uzyskiwał najlepsze efekty pozabiegowe oraz by wszelkie usługi były prowadzone na najwyższym poziomie. Potrafimy odczytywać potrzeby naszych klientów i adekwatnie dobierać indywidualne terapie oraz programy odnowy twarzy, jak i ciała. Nasi klienci uwielbiają oddawać się w ręce naszych doświadczonych terapeutów. Jesteśmy niesamowicie zaszczyceni, że ponownie zostaliśmy zauważeni i docenieni. Chciałabym za to każdemu z osobna podziękować” – stwierdziła Edyta Maselbas.

Prowadzona przez nią klinika nagrodę Best of the Boro otrzymała po raz trzeci, ale pierwszy raz w tak wielu kategoriach. Wcześniej polski salon kosmetyczny zdobył to wyróżnienie w 2022 roku (w trzech kategoriach) oraz w roku ubiegłym (w pięciu kategoriach). Rosnąca z każdym rokiem liczba nagrodzonych kategorii świadczy o tym, że Opulence Glamour Skin Clinic ciągle się rozwija oraz oferuje usługi na coraz wyższym poziomie.

„Kocham swoją pracę i mogę z pewnością stwierdzić, że sprawia mi ona ogromną radość. Uwielbiam pomagać innym, wspierać i doradzać” – podkreśliła Edyta Maselbas. Dodała, że bardzo się cieszy, że swoją pracą może zmieniać i ulepszać życie innych ludzi.

Lokalni politycy – senator Joseph Addabbo oraz radny Robert Holden – wręczyli Edycie Maselbas certyfikaty z wyrazami uznania / Foto: ARCHIWUM EDYTY MASELBAS

„Wielu moich klientów przeszło niesamowitą transformację, zaczęli też w końcu kochać swoje ciało i czuć się pewnie. Uśmiech na twarzy zadowolonego klienta to jest jeden z najpiękniejszych owoców, jakie przynosi mi praca w gabinecie. Nagrody nie są czymś, do czego dążę. Jednak jak się pojawiają, dają mi do zrozumienia, że cały mój wkład, praca, jak i pasja są zauważone i docenione” – stwierdziła właścicielka Opulence Glamour Skin Clinic.

Edyta Maselbas wyraziła także wdzięczność swoim klientom, którzy głosowali na jej salon, bo na tej podstawie wyłaniani są zwycięzcy w poszczególnych kategoriach konkursu Best of the Boro, który trwał kilka miesięcy. Tegoroczne nagrody zostaną wręczone zwycięzcom podczas specjalnej gali, która odbędzie się 10 kwietnia w Terrace on the Park na Queensie.

Nie czekając na ceremonię wręczenia nagród, specjalne gratulacje oraz certyfikaty z wyrazami uznania dla właścicielki polskiej kliniki przekazali osobiście politycy – senator Joseph Addabbo oraz radny Robert Holden – reprezentujący dystrykt, w którym znajduje się gabinet piękności. 

Logo Opulence Glamour Skin Clinic / Foto: ARCHIWUM EDYTY MASELBAS

***********

Opulence Glamour Skin Clinic to renomowany polski salon kosmetyczny istniejący od września 2019 roku. Pierwotnie miła ona swoją siedzibę na Greenpoincie, a od marca 2021 roku mieści się w dzielnicy Middle Village na Queensie. Od czerwca ub.r. posiada także drugą siedzibę na Manhattanie. Założycielką i właścicielką kliniki kosmetycznej jest licencjonowana kosmetolożka Edyta Maselbas. Wszyscy pracownicy Opulence Glamour Skin Clinic mają duże doświadczenie w branży estetycznej i kosmetycznej. Oprócz Edyty Maselbas w gronie specjalistów są także m.in.: licencjonowana wizażystka Agnieszka Choinska oraz dr medycyny estetycznej Cezary Borawski.

Opulence Glamour Skin Clinic to nie tylko gabinet kosmetyczny, ale również luksusowe spa i zarazem partner kultowej francuskiej marki kosmoceutyków Biologique Recherche, a także liderów branży estetycznej, takich jak Icoone, Morpheus8 by Inmode oraz marki produktów do pielęgnacji skóry Environ, La Fervanc, Mesoestetic i EltaMD. W klinice oferowane są zabiegi antystarzeniowe na twarz oraz ciało, zabiegi przeciwtrądzikowe, zabiegi laserowe, a także spersonalizowane zabiegi na twarz Biologique Recherche. Poza tym w ofercie usług salonu są także: modelowanie ciała, ujędrnianie skóry, liposukcja nieinwazyjna, wybielanie zębów, profesjonalne makijaże, laminacje brwi, lifting rzęs itp. W spa można również skorzystać z usług lekarza medycyny estetycznej, specjalizującego się w zabiegach typu botox, fillery i kybella (usuwanie drugiego podbródka). Za profesjonalną obsługę klientów Opulence Glamour Skin Clinic otrzymał wiele nagród i wyróżnień.

Właścicielką kliniki Opulence Glamour Skin Clinic jest kosmetolog Edyta Maselbas / Foto: IVONA KAPLAN

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY

baner