New York
81°
Partly Cloudy
5:36 am8:27 pm EDT
2mph
75%
30.14
SatSunMon
84°F
91°F
91°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Nowy Jork

Ponad $100,000 za wyprowadzanie psów w Nowym Jorku

19.09.2022

Ryan Stewart to człowiek, który psom poświęca całe swoje życie. Mężczyzna zaangażował się w wyprowadzanie psów do tego stopnia, że uważa się za członka stada.

Stewart rozpoczął swoją działalność, Ryan for Dogs, w 2002 roku. Pomogła mu ona utrzymać się w Nowym Jorku, gdy jeszcze chciał zostać aktorem. Teraz jednak aktorstwo zeszło na dalszy plan, a to właśnie wyprowadzanie psów stało się jego głównym zajęcie. Okazuje się, że w ten sposób zarobić może nawet $60 na godzinę, wyprowadzając jednocześnie od trzech do pięciu psów.

Jak podkreśla ponad 40-letni Stewart, nawet bez wyższego wykształcenia, można w mieście zarobić bardzo pokaźną sumę pieniędzy. Wystarczy być zaangażowanym, sumiennym i pracowitym. Dzięki tym cechom udaje mu się zarobić nawet $120,000 rocznie.

Zaznacza jednak, że w jego pracy bardzo ważne jest skupienie i podzielność uwagi. Nawet małe rozkojarzenie może sprawić, że psu przydarzy się coś złego, a wtedy to on będzie musiał ponieść koszty leczenia.

Korzyści jest jednak znacznie więcej, niż tylko kwestia finansowa. Przebywanie z psami sprawia mu przede wszystkim dużo radości i satysfakcji. Nawet jeżeli jego podopieczni nie mają łatwego charakteru.

Przeciętny wyprowadzacz psów w rejonie Nowego Jorku zarabia nieco ponad $35,000. Jak więc Stewartowi udało się powielić tę kwotę? Jak sam mówi, większość jego klientów, to osoby, które skorzystały z jego usług przez polecenie. Wyrobiona reputacja pozwala mu dotrzeć do większej ilości ludzi, którzy często przeznaczają na swoje psy ogromne pieniądze.

Co ciekawe, na pracę w tygodniu przeznacza zaledwie 6 godzin dziennie. W soboty są to maksymalnie dwie godziny, a niedziele ma wolne. Niewiele osób w NYC może sobie pozwolić na taki system pracy.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

baner