New York
61°
Clear
6:02 am7:45 pm EDT
5mph
47%
30
ThuFriSat
55°F
59°F
59°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Nowy Jork

Rozrywka w Jersey Shore wcale nie musi być droga

14.08.2022

Jersey Shore jest jednym z najpopularniejszych miejsc wypoczynku w regionie. Niektórzy narzekają na wysokie ceny lokalnych atrakcji, ale okazuje się, że aby przyjemnie spędzić czas, wcale nie trzeba wydawać fortuny.

Na miejscu znajdziemy nie tylko tanie atrakcje, ale i bezpłatne pokazy, festiwale czy projekcje filmów.

Jednym z najciekawszych punktów zdecydowanie jest Cape May County Park i lokalny ogród zoologiczny. Otwarte są one przez cały rok. Na wybiegach zobaczymy lwy, gepardy oraz orły. Organizowane są tam również specjalne wydarzenia, w tym kursy jogi, czy koncerty.

Specjalną atrakcję w swojej ofercie ma również Lavallette. Będąc w okolicy warto wybrać się do The Music Man Singing Ice Cream Shoppe. Ta wyjątkowa lodziarnia zaserwuje nam nie tylko pyszny mrożony deser, ale też porcję dobrej rozrywki, podczas wyjątkowego, interaktywnego pokazu.

Posiadając dzieci, warto odwiedzić Jenkinson’s Boardwalk w Point Pleasant, który przygotował szereg darmowych imprez dla najmłodszych. W poniedziałki, na plaży odbywa się festiwal poświęcony dzieciom. We wtorki odbywają się pokazy filmów, a w piątki dzieci mogą posłuchać historii opowiadanych przez księżniczki. Wszystko to całkowicie bezpłatnie.

Na uwagę na pewno zasługuje także latarnia morska w Absecon, czy Lucy the Elephant, 141-letni, ogromny słoń znajdujący się w Margate.

Aby zobaczyć pełną listę wszystkich wydarzeń w Jenkinson, zarówno darmowych jak i tanich, kliknij tutaj.
Atlantic City: Wspinaczka na latarnię morską w Absecon

Niewiele jest rzeczy, które szybciej zmęczą dzieci – i pozwolą na zrobienie kilku kroków – niż wycieczka do latarni morskiej Absecon w Atlantic City. Wejście na latarnię jest darmowe, natomiast bilety wstępu do 6-piętrowego słonia, kosztują zaledwie $8,50 dla osób które ukończyły 14 lat. Wszyscy młodsi goście zapłacą zaledwie $4.

Miejsce dla siebie znajdą również fani czworonogów. Zaledwie kilka minut od Ocean City znajdziemy Longport Dog Beach – plażę przeznaczoną w 100% dla psów i ich właścicieli. Plaża jest bezpłatna, ale także niestrzeżona. Warto więc zadbać o szczególną ostrożność.

Bezpłatne koncerty i pokazy fajerwerków znajdziemy natomiast w Wildwood. Odbywają się one co weekend i są całkowicie bezpłatne. Fajerwerki rozświetlają niebo nad Jersey Shore, co piątek, od 9:00 p.m., do 2 września.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

baner