New York
75°
Mostly Cloudy
5:24 am8:27 pm EDT
9mph
47%
30
ThuFriSat
84°F
86°F
82°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Polska
Ameryka
Publicystyka
Kultura

Sara James zdaniem wielu i tak wygrała AGT!

15.09.2022

Sara James nie wygrała America’s Got Talent (AGT), ale dla wielu młodziutka wokalistka i tak jest największą wygraną 17. edycji tego programu. Najwięcej głosów publiczności zyskał zespół tancerek z Bejrutu – Mayyas.

W trakcie dwugodzinnego finałowego widowiska na scenie AGT wystąpiło 11 finalistów. Znalazła się wśród nich 14-latka z Polski Sara James. Zdobyła uznanie amerykańskich mediów relacjonujących poszczególne etapy imprezy.

“Przez całe lata słyszeliśmy wielu piosenkarzy, ale “wow”, masz w sobie prawdziwy blask gwiazdy” – ocenił jeden z jurorów Simon Cowell.

Sara James zakwalifikowała się do programu America’s Got Talent w połowie czerwca. Jurorzy, podobnie jak zgromadzona przed telewizorami publiczność, były wprost oczarowane młodą, zaledwie 14-letnią wokalistką z Polski.

https://www.youtube.com/watch?v=cF0Pz2harMI

Jej aranżacje największych hitów – “Rocket Man” Eltona Johna, “Running Up That Hill” Kate Bush i “Let’s Get It Started” Black Eyed Peas zjednały jej fanów z całego świata.

https://www.youtube.com/watch?v=dm1GI-W7Oqg

Choć Sara James nie wygrała 17. edycji amerykańskiego talent-show, dla wielu fanów ich ulubiona wokalistka i tak odniosła ogromny sukces. Sama James również nie kryje szczęścia z faktu, że mogła przeżyć taką przygodę. Na Instagramie zamieściła zdjęcie, w którym zwraca się do swoich fanów i komentuje przegraną.

DZIĘKUJĘ WAM! TO BYŁA NIEZWYKŁA PRZYGODA I ZAPAMIĘTAM JĄ NA ZAWSZE! DZIĘKUJĘ ZA NAJLEPSZE WSPARCIE JAKIE MOGŁAM SOBIE WYOBRAZIĆ, ZA WSZYSTKIE WIADOMOŚCI, GŁOSY I ŻYCZLIWE SŁOWA ? @MAYYASOFFICIAL GRATULACJE! BYŁYŚCIE NIESAMOWITE! WIELKIE OKLASKI DLA WSZYSTKICH FINALISTÓW – BYLIŚCIE ABSOLUTNIE NIESAMOWICI! – NAPISAŁA  SARA JAMES.

https://www.instagram.com/p/Cig9X0DtNTG/?utm_source=ig_embed&ig_rid=f2ba66b8-05db-4bdf-9535-42e6e56ecf7a

Tegoroczną edycję wygrał zespół tancerek Mayyas założony w Bejrucie przez Nadima Cherfana.

Red. PAP/foto facebook

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

baner