New York
57°
Partly Cloudy
6:54 am7:10 pm EDT
7mph
77%
29.77
FriSatSun
55°F
48°F
63°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Ameryka

Siedem psów biegało samopas. Zagryzły 71-latka. Właściciel oskarżony o przestępstwo

25.07.2022

Teksańskie organy ścignia zidentyfikowały i aresztowały właściciela siedmiu psów. Zwierzęta miały zagryźć na śmierć 71-latka w trakcie, kiedy na początku tego miesiąca podążał na zakupy do sklepu – podaje Fox News.

Biuro szeryfa powiatu Fort Bend aresztowało i postawiło w piątek zarzuty 47-letniemu Samuelowi Cartwrightowi w związku ze śmiercią 71-letniego Freddy’ego Garcii.

Garcia został śmiertelnie zaatakowany przez siedem psów – wszystkie zostały potem sklasyfikowane jako mieszańce powiązane z rasą Pitbull. Do zdarzenia doszło 18 lipca podczas gdy 71-latek spacerował w stronę sklepu we Fresno w Teksasie.

Wkrótce na miejscu pojawiła się policja oraz służby ratunkowe. Obrażenia były u seniora tak rozległe, że musiał zostać przetransportowany do szpitala drogą powietrzną. 71-latek zmarł w szpitalu w Houston z powodu odniesionych ran.

Biuro szeryfa wraz z Fort Bend Animal Control i Prokuraturą Okręgową Fort Bend przeprowadziło dochodzenie, które ustaliło, że Cartwright jest właścicielem psów biorących udział w ataku. Wszystkie siedem psów zostało schwytanych przez biuro szeryfa i Animal Control.

Na Cartwright’cie ciąży zarzut za przestępstwo drugiego stopnia. Kaucję wyznaczono na 100 000 USD

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY