New York
61°
Clear
6:15 am7:35 pm EDT
13mph
43%
29.99
TueWedThu
72°F
61°F
52°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Sport
Publicystyka
Kultura

Super Bowl – Usher główną gwiazdą koncertu w przerwie

25.09.2023

Gwiazda muzyki R&B Usher wystąpi podczas koncertu w przerwie Super Bowl. Finał ligi futbolu amerykańskiego NFL zaplanowano na 11 lutego w Las Vegas.

Od wydania swojego debiutanckiego albumu w 1994 roku 44-letni Usher sprzedał ponad 80 milionów płyt na całym świecie, wspinając się na szczyty list przebojów i zdobywając osiem nagród Grammy, przez wielu uważanych za najbardziej prestiżowe w branży muzycznej.

Magazyn „Billboard” uznał go za drugiego artystę pierwszej dekady XXI wieku, który odniósł największy sukces.

„To największy zaszczyt w moim życiu móc w końcu odhaczyć występ w Super Bowl z mojej lity marzeń. Nie mogę się doczekać, aż pokażę światu występ inny niż wszystkie, które widział wcześniej w moim wykonaniu” – można przeczytać w oświadczeniu Ushera.

Super Bowl to co roku najchętniej oglądane wydarzenie w amerykańskiej telewizji, mające kluczowe znaczenie dla sektora reklamowego. 30-sekundowe spoty kosztują miliony dolarów.

W zeszłym roku główną gwiazdą koncertu w przerwie meczu była Rihanna. W spektakularnym występie pojawiła się zawieszona na platformie nad boiskiem – był to jej pierwszym solowym koncert od siedmiu lat.(PAP)

msl/ cegl/

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

baner