New York
37°
Clear
7:00 am4:29 pm EST
9mph
45%
30.04
FriSatSun
48°F
59°F
43°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Nowy Jork

Trójka martwych dzieci znaleziona na Coney Island

12.09.2022

Nieprzytomna trójka dzieci, trzymiesięczna i czteroletnia dziewczynka oraz siedmioletni chłopiec, została znaleziona na plaży przy West 35th Street.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, zgłoszenie na policję wysłał jeden z członków rodziny. Telefonicznie przekazał służbom, że 30-letnia matka dzieci mogła im wyrządzić krzywdę. Policjanci udali się wówczas do mieszkania przy Neptune Avenue, gdzie miała mieszkać kobieta.

W środku zastali jednak tylko ojca dzieci, który również był wyraźnie zaniepokojony. Poinformował funkcjonariuszy, że matka z dziećmi prawdopodobnie przebywa na plaży na Coney Island. Wtedy rozpoczęły się poszukiwania.

Po około 90 minutach policja otrzymała kolejne zgłoszenie. Przy Brighton 6th Street i Riegelmann Boardwalk odnaleziono matkę dzieci. Była ona bosa i przemoczona. Byli przy niej członkowie rodziny, ale brakowało dzieci.

Na miejsce wezwano jednostkę lotniczą NYPD, która zlokalizowała dzieci na plaży przy przy 35th Street około 4:45. Natychmiast rozpoczęto akcję ratunkową i dzieci przetransportowano do lokalnego szpitala. Tam niestety lekarze stwierdzili ich zgon.

Kobieta została aresztowana. W sprawie trwają przesłuchania.

Policja prosi wszystkich świadków zdarzenia o kontakt z Crime Stoppers pod numerem 1-800-577-TIPS.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY