New York
36°
Snow Shower
7:06 am4:28 pm EST
10mph
58%
30.06
FriSatSun
48°F
54°F
63°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Sport

Turniej WTA w Indian Wells – trening Igi Świątek przerwały… zaręczyny

06.03.2023

Dwoje fanów tenisa postanowiło zaręczyć się na korcie w amerykańskim Indian Wells w czasie treningu Igi Świątek. „Czy mogę przyjść na ślub?” – zapytała żartobliwie narzeczonych Polka po wspólnej fotografii.

Liderka światowego rankingu tenisistek w niedzielę po południu czasu lokalnego trenowała z Amerykanką Sofią Kenin, gdy na korcie pojawiła się para i po chwili doszło do zaręczyn.

Jak przekazali organizatorzy turnieju, okoliczności na długo zostaną w pamięci nie tylko narzeczonych, ale i Igi Świątek.

„To chyba nie był +kolejny dzień w biurze+” – napisali na stronie internetowej i zacytowali Polkę, która zapytała, czy może przyjść na ślub.

Podopieczna trenera Tomasza Wiktorowskiego już od kilku dni przebywa w Kalifornii i przygotowuje się do prestiżowego turnieju, w którym rywalizacja w głównej drabince (losowanie w poniedziałek) rozpocznie się w środę.

„Spokojne poranki, mnóstwo pracy każdego dnia, przepiękne widoki… Jak dobrze znowu być w Indian Wells!” – przekazała 21-letnia raszynianka w mediach społecznościowych.

Świątek przed rokiem triumfowała w tym turnieju, który jest określany przez wielu mianem „piątej lewy Wielkiego Szlema”.(PAP)

pp/ sab/

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY

09.12.2023 @ 08:00