New York
50°
Partly Cloudy
6:19 am7:33 pm EDT
17mph
62%
29.55
SunMonTue
70°F
73°F
72°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Publicystyka
Społeczeństwo
Polonia

„Under Angel’s Wings”- Centrum Regeneracji i Uzdrowienia

08.03.2023

Fundatorką i dyrektorką kliniki „Pod Skrzydłami Anioła” jest Monika Siergiej – pielęgniarka z 20-letnim doświadczeniem. W ciągu długoletniej pracy na oddziale pogotowia widziała wiele przypadków dzieci, których rodzice byli ofiarami nałogu. Widziała wiele osób, które straciły życie w wypadkach, jak również z powodu marskości wątroby i innych chorób, spowodowanych alkoholizmem i uzależnieniem od narkotyków. Monika zawsze miała dużo współczucia i chęci niesienia takim ludziom pomocy. Dzięki pracy w szpitalu zdała sobie sprawę, że ludzie w szponach nałogu często nie mają właściwego zaplecza w swoich zmaganiach i wsparcia. Klinika, którą otworzyła, stawia sobie za zadanie nie tylko leczenie z uzależnienia, ale też dostarczenie wsparcia, otoczenie osób opieką również po przejściu programu, aby wyniki leczenia były trwałe.

Monika Siergiej

Misją Centrum Regeneracji i Uzdrowienia „Pod Skrzydłami Anioła” jest zapewnienie profesjonalnych usług, mających na celu budowanie nadziei, uzdrowienie i regenerację osób dotkniętych problemami spowodowanymi używaniem substancji psychoaktywnych i zaburzeniami zdrowia psychicznego.

„Poprzez praktyczne, zintegrowane podejście do odzyskiwania zdrowia dążymy do fizycznego, emocjonalnego, psychicznego i duchowego uzdrowienia naszych pacjentów – mówi pani Monika. –. Wspieramy również ich rodziny w budowaniu odporności i siły na przyszłość”.

UNDER ANGEL’S WINGS RECOVERY

5411 2nd Avenue, Brooklyn, NY 11220

uawrecovery.com

tel. 717.374.5484

tel. kom. 917.620.0105

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY

baner