New York
45°
Cloudy
6:39 am5:39 pm EST
6mph
86%
29.53
SatSunMon
41°F
41°F
54°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Ameryka

USA: W stanie Utah znaleziono ciała ośmiu osób, w tym pięciorga dzieci, z ranami postrzałowymi

05.01.2023

W domu w małej miejscowości na południu amerykańskiego stanu Utah znaleziono w środę ciała ośmiu osób, w tym pięciorga dzieci, członków tej samej rodziny, z ranami postrzałowymi – przekazały lokalne władze, nie podając informacji o prawdopodobnym motywie zbrodni.

Ofiary znaleźli policjanci podczas przeprowadzania kontroli posiadłości – podano w oświadczeniu władz 8-tysięcznej miejscowości Enoch, gdzie doszło do tragedii. Funkcjonariusze stwierdzili, że nic nie wskazuje na to, aby mieszkańcom miejscowości groziło obecnie niebezpieczeństwo.

Rob Dotson, przedstawiciel władz Enoch, powiedział, że cała społeczność jest wstrząśnięta tragicznym wydarzeniem, i że rodzina była dobrze znana w miasteczku.

„Ta społeczność obecnie cierpi. Odczuwa stratę i ból i ma wiele pytań” – oświadczył Dotson w opublikowanym w środę nagraniu wideo, dodając, że policja ma wkrótce ujawnić więcej szczegółów na temat zdarzenia.

Kontrole, taka jak ta przeprowadzona w domu, w którym znaleziono osiem ciał, są rutynowe i dokonywane po zgłoszeniu na policję, że danych osób nie widziano przez dłuższy okres. (PAP)

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY