New York
43°
Cloudy
6:58 am4:30 pm EST
4mph
54%
30.28
WedThuFri
61°F
45°F
48°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Ameryka

Velma z serii „Scooby-Doo” oficjalnie lesbijką

10.10.2022

Jedna z postaci, które mogliśmy zobaczyć w produkcjach z serii Scooby-Doo pojawia się na pierwszych stronach gazet i portali informacyjnych. Wszystko przez to, że producenci jasno określili jej orientację seksualną.

Na opublikowanym fragmencie najnowszej produkcji z tej franczyzy – „Trick or Treat Scooby-Doo!”, widać jak Velma, bo o niej właśnie mowa, rumieni się na widok innej postaci – Coco Diablo.

Choć dla wielu osób informacja, iż Velma jest homoseksualistką wydaje się być kontrowersyjna, wielu fanów „Scooby-Doo” cieszy się, że takie informacje trafiają do szerszego grona odbiorców. Wielu z nich nawet nie przywiązuje większej wagi do ujawnionej seksualności postaci.

Warto również zaznaczyć, że już wcześniej były próby przedstawienia Velmy, jako lesbijki. Producentom się to jednak nie udało, ponieważ początkowo Warner Bros. nie chciał wykorzystać tego wątku w przygotowywanej produkcji.

Zgodnie z wpisami w mediach społecznościowych, które zostały po czasie usunięte, Velma miała tworzyć parę z inną kobiecą postacią, Marcie, w filmie „Scooby-Doo! Mystery Incorporated”.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY