New York
61°
Sunny
6:49 am7:14 pm EDT
10mph
22%
29.97
MonTueWed
55°F
52°F
54°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Ameryka

Wygrał dzięki swojemu jamnikowi. Jest jej winny budę za 2 miliony dolarów

29.06.2022

Mężczyzna z Florydy twierdzi, że jest winny swojemu pupilowi 2 miliony dolarów. Ciężarna suczka miała pomóc właścicielowi wygrać taką kwotę na loterii – donosi portal „Today”.

Leonard Linton z Florydy zdobył główną nagrodę w wysokości 2 milionów dolarów w poniedziałkowej grze 100X THE CASH Scratch-Off. 42-latek zdecydował się na spieniężenie swoich wygranych jako jednorazową wypłatę ryczałtową w wysokości 1 645 000 USD. Urzędnicy Florida Lottery twierdzą, że wygrana w wysokości 2 milionów dolarów jest zasługą ukochanego jamnika Lintona, Ivy.

Komunikat prasowy z Florida Lottery szczegółowo opisywał, jak Linton odebrał telefon, że jego ciężarna suczka, Ivy, nie czuje się dobrze, i pośpieszył do domu, aby zaopiekować się pieskiem. Obierając inną trasę niż zwykle, Linton zrobił postój w sklepie Stop N przy 540 East Howard Street w Live Oak. Tam kupił zdrapkę!

„Nadal nie mogę w to uwierzyć. To zmieni moje życie, ale też zdecydowanie Ivy dostanie nowiutką budę!” – powiedział Linton.

Linton i Ivy nie są jedynymi, którzy odniosą korzyści z wydarzeń spowodowanych jej ciążą. Dzięki zakupowi zdrapki sprzedawca Stop N Shop otrzyma premię w wysokości 4000 USD za sprzedaż zwycięskiego biletu.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY