New York
36°
Cloudy
6:34 am5:43 pm EST
8mph
63%
30.09
TueWedThu
55°F
63°F
43°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Nowy Jork

W Nowym Jorku zaginęła 3-letnia Kadence. Może być w „skrajnym niebezpieczeństwie”

18.12.2023

W Nowym Jorku zaginęła 3-letnia dziewczynka, której desperacko poszukują lokalni policjanci oraz funkcjonariusze z Wirginii, gdzie najprawdopodobniej dziecko zostało wywiezione. Równolegle trwa obława na 26-letnią kobietę, która prawdopodobnie odpowiada za uprowadzenie dziewczynki. Nie jest jasne, czy 26-latka i dziecko są w jakiś sposób powiązane. Śledczy sądzą, że 3-latka może być w „skrajnym niebezpieczeństwie”!

3-letnia Kadence France była widziana po raz ostatni w domu swojego ojca na Staten Island w Nowym Jorku, w ubiegłą sobotę po południu. Śledczy uważają jednak, że dziewczynka znajduje się obecnie gdzieś w stanie Wirginia. 3-latkę miała tam wywieźć 26-letni Randalae Rhodes.

Funkcjonariusze apelują do opinii publicznej o pomoc w poszukiwaniach 3-letniej Kadence oraz Rhodes. Policjanci podkreślają, iż dziewczynka może być w „skrajnym niebezpieczeństwie”.

„Policja stanu Wirginia i Virginia Missing Children Clearinghouse wydały ostrzeżenie o zaginięciu/zagrożeniu w imieniu Departamentu Policji Miasta Nowy Jork w związku z incydentem, który miał miejsce 16 grudnia 2023 r. o godzinie 12:30. Uważa się, że dziecko jest w skrajnym niebezpieczeństwie i po raz ostatni widziano je w domu ojca znajdującym się na Staten Island w Nowym Jorku” – czytamy w policyjnym komunikacie, dotyczącym zaginięcia.

Policja podała do wiadomości publicznej rysopis zaginionej dziewczynki oraz kobiety, z którą przebywa.

Zaginioną/zagrożoną jest 3-letnia Kadence France, czarna dziewczynka o brązowych włosach, brązowych oczach, mierząca ok. 3’0″ wzrostu i ważąca ok. 35 funtów. Kiedy widziano ją po raz ostatni, dziewczynka była ubrana w różową kurtkę, czarne spodnie, czarne buty Ugg i czarną czapkę zimową z pomponami. Uważa się, że dziecko jest z Randalae Rhodes, czarnoskórą kobietą w wieku 26 lat. Kobieta ma 5’6″ wzrostu, 240 funtów wagi, nieznany kolor włosów i brązowe oczy.

Każdy, kto ma informacje w tej sprawie, powinien skontaktować się z dyspozytorem numeru 911.

Red. JŁ

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY