New York
34°
Clear
6:57 am4:30 pm EST
10mph
49%
30.01
WedThuFri
41°F
50°F
50°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Nowy Jork

Złodziej ukradł samochód, wyrzucił psa przez okno i ciągnął zwierzę po ulicy

05.01.2023

Policja na Long Island poszukuje złodzieja, który dopuścił się wyjątkowo brutalnego czynu. Gdy kobieta tankowała swój SUV, mężczyzna wsiadł do środka i odjechał. W środku był jednak pies właścicielki auta.

Złodziej długo się nie zastanawiając, postanowił wyrzucić zwierzę przez okno. W drzwiach zaklinowała się jednak smycz, a zwierzę zostało przeciągnięte po ulicy przez trzy przecznice.

Skowyt psa usłyszeli przypadkowi świadkowie zdarzenia. Gdy w końcu udało mu się uwolnić, Ci sami ludzie zajęli się czworonogiem, aż do przybycia policji. Szczeniak z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do placówki weterynaryjnej.

Poniedziałkowy incydent jest trzecim tego typu w Nassau County. Po raz kolejny złodzieje aut atakują w trakcie tankowania.

W ubiegłym miesiącu porwano kobietę, która korzystała z usług stacji benzynowej w Glen Head. Policja sprawdza obecnie, czy wydarzenia te są ze sobą w jakikolwiek sposób powiązane.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszony jest o kontakt z Nassau County Crime Stoppers pod numerem 1-800-244-TIPS.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY

09.12.2023 @ 08:00