New York
75°
Clear
5:46 am8:18 pm EDT
3mph
85%
30.05
FriSatSun
86°F
86°F
88°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Ameryka

Floryda. Ciało zaginionego 2-latka znalezione w paszczy krokodyla. Ojciec z zarzutami

02.04.2023

Ciało zaginionego 2-letniego chłopca z Florydy zostało odnalezione przez poszukiwaczy w paszczy aligatora. Dzień wcześniej odnaleziono ciało jego matki z wieloma ranami kłutymi. Obu śmierciom – zdaniem policjantów – winny jest 21-letni mężczyzna, partner zamordowanej kobiety oraz ojciec 2-latka.

21-letni Thomasowi Mosleyowi – ojciec 2-letniej Taylena Mosleya – postawiono dwa zarzuty morderstwa pierwszego stopnia. Prokuratura uważa, że 21-latek zamordował swoją partnerkę Pashun Jeffery oraz doprowadził do śmierci swojego syna.

Szef policji w Petersburgu Anthony Holloway przekazał, że chłopiec został znaleziony w piątek, gdy funkcjonariusze zobaczyli w jeziorze aligatora z “przedmiotem w pysku”. Szybko zdali sobie sprawę, że ten „przedmiot” to ciało chłopca.

Funkcjonariusze oddali strzały w kierunku gada, dzięki czemu udało się uwolnić 2-latka ze uścisku jego paszczy. Niestety, chłopiec był już martwy. Aligator został później poddany eutanazji.

“Przykro nam, że musiało się to tak skończyć” – powiedział Holloway na konferencji prasowej.

Jak donosi The New York Post – nie jest jeszcze jasne, czy 2-latek został zabity przez aligatora, czy zwierzę znalazło go, kiedy był już martwy.

Red. JŁ

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

baner