New York
81°
Clear
5:24 am8:30 pm EDT
1mph
62%
30.21
FriSatSun
91°F
91°F
95°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Publicystyka
Kultura
Polonia

Kaeyra (Karolina Baran) wystąpi w najnowszej edycji American Idol –  TV ABC  już 19 lutego

18.02.2023

Kaeyra (Karolina Baran) wystąpi w najnowszej edycji 21. Sezonu American Idol –  TV ABC  już 19 lutego. Show telewizyjny „American Idol” od dwudziestu sezonów wyłania najlepsze talenty wokalne  z całych Stanów Zjednoczonych. Liczba zgłoszeń do konkursu sięga blisko dwóch tysięcy. Spośród nich wybierani są najbardziej utalentowani artyści.

Niesamowity talent” – Kayera (Karolina Baran) z Algonquin w stanie Illinois, tak zapowiadają w zapowiedzi TV ABC organizatorzy telewizyjnego show. Na video możemy zobaczyć Kayerę z jej mamą Joanną, utalentowaną nauczycielką, mentorką, dobrze znaną z działalności w aglomeracji chicagowskiej.

Znamy Karolinę jako bardzo utalentowaną wokalistkę, instrumentalistkę. Kaeyra często śpiewa na dużych festiwalach, w salach koncertowych w USA i w Polsce. Występuje na otwarciach meczów czołowych zespołów sportowych w wielkich halach sportowych i na stadionach, śpiewając hymny USA i Polski.

Ryan Seacrest jest prowadzącym programu American Idol w TV ABC.  Ryan jest zdobywcą nagrody Emmy, znanym prezenterem telewizyjnym i radiowym, znakomitym producentem, przedsiębiorcą i filantropem. Jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w telewizji i radiu, Seacrest jest gospodarzem kilku programów.

Tegorocznymi jurorami w 21. Edycji American Idol są Luke Bryan, Katy Perry i Lionel Richie.

Zachęcamy do oglądania i życzymy utalentowanej polonijnej wokalistce powodzenia. Mamy nadzieję, że otrzyma tzw. „złoty bilet” do następnej edycji, która odbędzie sie w marcu.  Warto posłuchać Karoliny.

https://www.facebook.com/watch/?v=979924543390112

Tekst opr. Andrzej Mikołajczyk

Zdjęcie: KAEYRA – FB https://www.facebook.com/kaeyramusic

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

baner