New York
61°
Clear
5:28 am8:17 pm EDT
3mph
49%
30.21
MonTueWed
79°F
72°F
73°F
Jesteśmy z Polonią od 1971 r.
Wiadomości
Nowy Jork
Ameryka

Nowojorczyk przeżył z poważnymi obrażeniami upadek z 15 piętra

21.06.2022

25-letni mężczyzna wypadł z okna mieszkania budynku w nowojorskiej dzielnicy Bronx z wysokości 15 kondygnacji, odnosząc poważne obrażenia. Uszkodził przy tym elementy instalacji gazowej, powiadomiła straż pożarna (FDNY).

Niezidentyfikowany mężczyzna spadł w niedzielę z 15 kondygnacji. Spadając, rozbił pomieszczenia gospodarcze w osiedlu Mill Brook Houses przy Alei Św. Anny. Zespół gmachów należy do Nowojorskiego Zarządu Gospodarki Mieszkaniowej (NYCHA). Zapewnia on godziwe i przystępne cenowo mieszkania w bezpiecznym środowisku dla mieszkańców o niskich i średnich dochodach w pięciu dzielnicach miasta.

Lokalne radio 1010 WINS podało, że mieszkańcy zadzwonili do straży pożarnej z powodu zapachu ulatniającego się gazu. Kiedy strażacy przyjechali na miejsce, znaleźli mężczyznę, który podczas upadku zerwał przewody gazowe. Nie jest jasne, czy wypadł z okna, czy wyskoczył.

Został on przewieziony w stanie krytycznym do szpitala Lincoln. Cały budynek ewakuowano, podczas gdy strażacy naprawiali przewody gazowe. Mieszkańcy wrócili do domów po usunięciu awarii.

Z Nowego Jorku Andrzej Dobrowolski (PAP)

ad/ tebe/

Tagi Nowy Jork

Podobne artykuły

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

CO GDZIE KIEDY

banner